Powiatowa Komisja bezpieczeństwa z nowymi radnymi w składzie

  • 08.01.2019, 10:17
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
Powiatowa Komisja bezpieczeństwa z nowymi radnymi w składzie
Zbigniew Działowski i Józef Smaczny zasilą skład Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego działającej przy samorządzie Powiatu Mieleckiego.

Kadencja rady powiatu nie jest tożsama z kadencją komisji bezpieczeństwa i porządku – z tego też względu, po listopadowych wyborach samorządowych, koniecznym było uzupełnienie składu komisji.

Na nowych członków rady, podczas grudniowej sesji Rady Powiatu Mieleckiego, wskazano Zbigniewa Działowskiego i Józefa Smacznego. Kandydatury przegłosowano.

Przypomnijmy. Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego działa na podstawie ustawy o samorządzie powiatowym. Do jej zadań należy m.in. ocena zagrożeń bezpieczeństwa na terenie powiatu, opiniowanie pracy policji i innych służb, jednostki i straży czy przygotowywanie projektu powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli. Kadencja obecnego składu komisji potrwa do 31 stycznia 2020 roku.

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe