Powiatowa Komisja bezpieczeństwa z nowymi radnymi w składzie

  • 8.01.2019, 10:17
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
Powiatowa Komisja bezpieczeństwa z nowymi radnymi w składzie
Zbigniew Działowski i Józef Smaczny zasilą skład Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego działającej przy samorządzie Powiatu Mieleckiego.

Kadencja rady powiatu nie jest tożsama z kadencją komisji bezpieczeństwa i porządku – z tego też względu, po listopadowych wyborach samorządowych, koniecznym było uzupełnienie składu komisji.

Na nowych członków rady, podczas grudniowej sesji Rady Powiatu Mieleckiego, wskazano Zbigniewa Działowskiego i Józefa Smacznego. Kandydatury przegłosowano.

Przypomnijmy. Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego działa na podstawie ustawy o samorządzie powiatowym. Do jej zadań należy m.in. ocena zagrożeń bezpieczeństwa na terenie powiatu, opiniowanie pracy policji i innych służb, jednostki i straży czy przygotowywanie projektu powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli. Kadencja obecnego składu komisji potrwa do 31 stycznia 2020 roku.

SzB
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe