Za nami Noworoczny Koncert Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

  • 07.01.2019, 18:03 (aktualizacja 07.01.2019, 18:15)
  • SzB.
Podziel się:
Oceń:
Za nami Noworoczny Koncert Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej
Mielecka Orkiestra Symfoniczna z koncertu na koncert prezentuje coraz wyższą muzyczną formę. W ostatnią niedzielę 6 stycznia melomani mogli wysłuchać specjalnego koncertu noworocznego w stylu wiedeńskim. Koncert komentował Tomasz Leyko.

Przeboje rodem z Wiednia w wykonaniu MOS nagrodzono owacyjnie, stąd muzycy musieli bisować aż trzykrotnie. Dodatkową atrakcją niedzielnego (6 stycznia) koncertu były trzy kolędy wykonana przez śpiewaczkę Aleksandrę Bednarz z towarzyszeniem MOS. Ponadto w repertuarze noworocznego koncertu znalazły się utwory: Johanna Straussa ojca i Johanna Straussa syna oraz Emila Waldteufela.


Mielecka Orkiestra Symfoniczna muzycznie zaprosiła na swój kolejny koncert utworem, który znajdzie się w programie Koncertu Karnawałowego (24 lutego), podczas którego usłyszymy słynne walce i tanga. 
O wiedeńskiej tradycji muzycznej, z której MOS czerpie inspiracje, interesująco opowiadał prowadzący koncert, Tomasz Leyko.

Orkiestrę poprowadził Franciszek Wyzga.

SzB.

Zdjęcia (23)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe