Upiorna kładka kolejowa straszy! - skarżą się mieszkańcy

  • 02.01.2019, 15:29
  • Msk

Podziel się:

Oceń:

Upiorna kładka kolejowa straszy! - skarżą się mieszkańcy
- Tą kładką strach iść, bo jest nieoświetlona i gdy się ściemni, nic nie widać. Dodatkowo nie jest tam bezpiecznie, bo często gromadzą się przy niej osoby pijące alkohol. Nikt jej też nie odśnieża - mówi nam nasza czytelniczka.

Przejście dla pieszych nad torami, które znajduje się przy starym dworcu kolejowym, powstało kiedyś po to, żeby wszyscy mogli bezpiecznie przejść na drogą stronę torów. Tymczasem, jak dowiadujemy się od naszej czytelniczki, o zmroku ciężką jest nią przejść, bo kładka mimo zamontowanych przy niej latarni jest nieoświetlona.

- Codziennie przechodzę przez nią, idąc do pracy. Gdy się ściemni, strach tamtędy iść. Dodatkowo jest nieodśnieżana i często kręcą się tam podejrzane osoby pijące alkohol - mówi kobieta, która zadzwoniła do naszej redakcji, prosząc nas o interwencję. Jak się zorientowaliśmy, rzeczywiście, gdy zapadnie zmrok, latarnie w tym miejscu nie świecą.

O ciemność panującą na kładce zapytaliśmy Krzysztofa Urbańskiego, rzecznika prasowego Urzędu Miejskiego w Mielcu. - Zajmiemy się tą sprawą i ustalimy, dlaczego latarnie w tym miejscu nie działają  - powiedział nam.

Msk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe