Bieszczadzkie szlaki częściowo przetarte

  • 28.12.2018, 23:52 (aktualizacja 28.12.2018, 23:55)
  • Red.
Podziel się:
Oceń:
Bieszczadzkie szlaki częściowo przetarte ASZ
BIESZCZADY. Dyrekcja Bieszczadzkiego Parku Narodowego opublikowała komunikat o stanie szlaków turystycznych.

– Informujemy, że szlaki turystyczne są częściowo przetarte. Występuje szorstka i zmrożona po opadach deszczu pokrywa śniegu, która kształtuje się na poziomie od 35 do 60 cm. W miejscach zawietrznych dochodząca do 100 cm tworząc zaspy – informuje BPN. Z powodu zalegającego śniegu na drodze, dojazd do parkingu w Bukowcu jest znacznie utrudniony, a ścieżka w dolinie górnego Sanu nieprzetarta.

– Pamiętajmy, że warunki na szlakach są trudne, a sytuacja pogodowa bardzo szybko może ulec zmianie, dlatego też zawsze należy być przygotowanym na pogorszenie pogody i dodatkowe utrudnienia. Wszystkich wybierających się na bieszczadzkie szlaki prosimy o rozwagę i ostrożność – dodaje BPN.

Red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe