Miejskie lodowisko jest już dostępne [FOTO]

  • 27.12.2018, 11:56
  • JZ
Podziel się:
Oceń:
Miejskie lodowisko jest już dostępne [FOTO]
Mimo niezbyt sprzyjającej aury w czwartek w godzinach przedpołudniowych miejskie sztuczne lodowisko zostało oddane do użytkowania. Mielczanie będą mogli korzystać z obiektu przez najbliższe trzy miesiące.

 Nowe lodowisko ma 15 metrów szerokości i 20 metrów długości, a jego lokalizacja przy ulicy Kusocińskiego pozwala ponownie na skorzystanie z zaplecza szatniowego obok letnich basenów odkrytych. Obiekt będzie mógł podobnie jak wcześniej funkcjonować jeżeli temperatura powietrza nie przekroczy plus 10 stopni Celsjusza. Brak zadaszenia spowoduje jednak ograniczenia jego użytkowania przy padającym deszczu.

Lodowisko MOSiR Mielec przy ulicy Kusocińskiego będzie czynne od poniedziałku do piątku w dwóch turach w godzinach od 10.00 do 14.30, a następnie po przerwie od 16.00 do 20.30. W niedziele, święta i dni ustawowo wolne od pracy, będzie czynne w jednej turze w godzinach od 14.30 do 20.30

 

CENNIK:

Bilety na lodowisko (za 1 godz. 20 minut)

Normalny – 5 zł

Ulgowy – 4 zł

Normalny z kartą – 4 zł (Karta Mielecka 3+ , Karta Senior)

Ulgowy z kartą – 3 zł (Karta Mielecka 3+ , Karta Senior)

Grupowy powyżej 10 osób – 2 zł / os.

 

Wypożyczenie łyżew za jedno wejście

Normalny- 2 zł

Ulgowy – 1 zł

Normalny z kartą – 1 zł (Karta Mielecka 3+ , Karta Senior)

Ulgowy z kartą – 1 zł (Karta Mielecka 3+ , Karta Senior)

Grupowy powyżej 10 osób – 1 zł  / os.

JZ

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe