W Tarnobrzegu i Dębicy odwołali pokaz fajerwerków, a w Mielcu...

  • 21.12.2018, 11:24
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
W Tarnobrzegu i Dębicy odwołali pokaz fajerwerków, a w Mielcu...
Prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek zrezygnował z organizacji pokazu pirotechnicznego. Jego decyzja została podjęta po licznych sygnałach mieszkańców, żeby zrezygnować z takiej formy przywitania nowego roku. Podobną decyzję podjął burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

Impreza sylwestrowa w Tarnobrzegu w tym roku odbędzie się bez pokazu pirotechnicznego. Wcześniej z pokazu zrezygnował też burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk. W Mielcu pokaz się odbędzie. Władze tłumaczą się tym, że wcześniej podjęte decyzje i podpisane umowy obligują do realizacji usługi, czyli pokazu pirotechnicznego. Prezydent Mielca Jacek Wiśniewksi zaznacza, że za rok już pokazu nie będzie. 

SzB
  • TAGI:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Debiczanin....
Debiczanin.... 24.12.2018, 10:30
Wybraliście takiego prezydenta Dębicy,to macie Sylwestera he he
Leon z Tarnobrzega
Leon z Tarnobrzega 24.12.2018, 08:11
Mieszkńcy Tarnobrzega bez względu na chumory pozostałych przyniosą swoje fajerwerki i tradycyjnie powitają nadchodzący 2019 Nowy Rok.
DCA
DCA 23.12.2018, 12:29
Powalony Szewczyk, zresztą jaki pokaz jaki w Dębicy Sylwester o czym mowa chyba z kołkiem KS Dębica na rynku. Impreza dla chołoty i meneluchów. Bez fajerwerków się odbędzie za to racowisko i rozbijanie butelek. Szewczyk patolu.
 Apolityczny
Apolityczny 22.12.2018, 11:51
W Mielcu się odbędą to bogate miasto.
I światełko do owsiakowego nieba tożje
Budiet.
Piorytety czetwonych elyt.
Zły deiv
Zły deiv 22.12.2018, 11:34
To już jest paranoja, popadamy ze skrajności w skrajność. Podajcie jakikolwiek sensowny powód masowego odwoływania pokazów pirotechnicznych oprócz tego, że "psy się boją" i że"starsi ludzie kręcą nosem" tak było od zawsze więc jakim sposobem zdecydowana mniejszość wywołuje taką presję? Jak Pan prezydent tak łatwo ulega, to ja wysyłam Panu liczne sygnały żeby Pan przywrócił fajerwerki :)
Ana
Ana 23.12.2018, 12:14
Ogromny koszt.straszenie zwierzat.i nie kazdy chce glosno obchodzic nowy rok.
Zniesmaczona
Zniesmaczona 22.12.2018, 09:53
Patologia... I tak o to zabijamy tradycję bo zwierzęta cierpią a jak melnox sprawia choroby dzieciom i ludziom to jest okey ...
Rokers
Rokers 22.12.2018, 07:54
To dopiero głupota. Fajerwerków nie będzie bo straszą pieski, karpiów nie kupujcie bo się ryba przed sprzedażą stresuje, choinek szkoda. Reklamy w TV i Radio - ...kup na święta, świąteczne promocje - ale że to święta Bożego Narodzenia to już w żadnej reklamie nie wolno powiedzieć. Najlepiej całkowicie wytępić polska tradycję, przejść od razu na muzułmanizm. Nie jedźcie drobiu, wieprzowiny bo też się stresuję, nie jeździj ie samochodami bo straszą się pieski !
Petarda
Petarda 22.12.2018, 07:18
To jakaś farsa? Panie Bożek i inni jacy mieszkańcy? Jacy? No pytam się? Pewnie Ci w beratach z moheru
TurPL
TurPL 22.12.2018, 06:41
Bardzo dobrze że się odbędzie.
mielczanin
mielczanin 21.12.2018, 18:42
Za rok w Mielcu nie będzie już nic .Tylko Wiśniewski i jego "elyta"

Pozostałe