Rzeszowiacy przygotowali niezwykły świąteczny koncert

  • 17.12.2018, 14:20
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Rzeszowiacy przygotowali niezwykły świąteczny koncert
Nasza „rzeszowiacka” rodzina jak zwykle dała kipiący energią, pełen blasku i koloru występ, zachwycając muzykalnością, pięknymi strojami, świetnym przygotowaniem i… kondycją. Na scenie zobaczyliśmy wszystko to, z czym występowali w tym roku. A ponieważ występ podsumowujący rok pracy zespołu był też koncertem świątecznym, musiał być i akcent bożonarodzeniowy, czyli kolęda i pastorałka zaśpiewana przez chór „Rzeszowiaków” i tercet zespołu „Kameleon” Jolanty Dudzik (zespół Domu Kultury SCK).

Dwie godziny spędzone 16 grudnia wraz z Zespołem Pieśń i Tańca „Rzeszowiacy” (zespół Domu Kultury SCK), publiczność oceniła wysoko, co i rusz oklaskując kolejne wykonania. Wraz z członkami ZPiT „Rzeszowiacy” wystąpili tancerze ze Stowarzyszenia Seniorów ZPiT „Rzeszowiacy”.

Wielkie brawa za wspaniały koncert dla chórzystów, tancerzy, muzyków orkiestry, choreografa Mariusza Bożka, chórmistrza Macieja Fijałkowskiego, kapelmistrza i dyrygenta Sławomira Stana oraz dla wszystkich, którzy pomogli w przygotowaniach.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe