Gala Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego

  • 16.12.2018, 23:25
  • SzB.
Podziel się:
Oceń:
Gala Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego
Izba Przemysłowo – Handlowa w Rzeszowie od 2002 roku przyznaje firmom województwa Certyfikat „ Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego ” oraz dla dużych i średnich firm Województwa Podkarpackiego posiadających najlepsze wyniki w swojej działalności, przedsiębiorców wpływających w znaczny sposób na rozwój naszego województwa wyróżnienie: „ Lider Województwa Podkarpackiego”.

W uroczystości, która odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, w imieniu marszałka Władysława Ortyla samorząd województwa Podkarpackiego reprezentowała wicemarszałek Ewa Draus, która odczytała list od marszałka skierowany do uczestników i organizatorów.

Firmy, aby zdobyć wyróżnienie muszą, oprócz posiadania bardzo dobrej opinii w środowisku gospodarczym, złożyć wiele dokumentów, gwarantujących miano wyróżnienia oraz oprócz posiadać aktualny certyfikat wiarygodności w okresie ostatnich dwóch lat uzyskiwać odpowiednie wyniki zarówno w przychodach, jak i zatrudnieniu.

Celem Izby Przemysłowo – Handlowej w Rzeszowie jest tworzenie trwałych i bezpiecznych stosunków gospodarczych dla wszystkich przedsiębiorstw działających na rynku oraz krzewienie etycznych wzorców postępowania, prowadzących do rozwoju przedsiębiorstw, a w konsekwencji do rozwoju gospodarczego Województwa Podkarpackiego.

Do tej pory rozdano 867 certyfikatów 223 firmom oraz  wręczono 366 tytułów lidera czym uhonorowano 159 firm (większość wielokrotnie).

SzB.
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe