Gala Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego

  • 16.12.2018, 23:25
  • SzB.
Podziel się:
Oceń:
Gala Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego
Izba Przemysłowo – Handlowa w Rzeszowie od 2002 roku przyznaje firmom województwa Certyfikat „ Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego ” oraz dla dużych i średnich firm Województwa Podkarpackiego posiadających najlepsze wyniki w swojej działalności, przedsiębiorców wpływających w znaczny sposób na rozwój naszego województwa wyróżnienie: „ Lider Województwa Podkarpackiego”.

W uroczystości, która odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, w imieniu marszałka Władysława Ortyla samorząd województwa Podkarpackiego reprezentowała wicemarszałek Ewa Draus, która odczytała list od marszałka skierowany do uczestników i organizatorów.

Firmy, aby zdobyć wyróżnienie muszą, oprócz posiadania bardzo dobrej opinii w środowisku gospodarczym, złożyć wiele dokumentów, gwarantujących miano wyróżnienia oraz oprócz posiadać aktualny certyfikat wiarygodności w okresie ostatnich dwóch lat uzyskiwać odpowiednie wyniki zarówno w przychodach, jak i zatrudnieniu.

Celem Izby Przemysłowo – Handlowej w Rzeszowie jest tworzenie trwałych i bezpiecznych stosunków gospodarczych dla wszystkich przedsiębiorstw działających na rynku oraz krzewienie etycznych wzorców postępowania, prowadzących do rozwoju przedsiębiorstw, a w konsekwencji do rozwoju gospodarczego Województwa Podkarpackiego.

Do tej pory rozdano 867 certyfikatów 223 firmom oraz  wręczono 366 tytułów lidera czym uhonorowano 159 firm (większość wielokrotnie).

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe