W świątecznym klimacie [FOTO]

  • 16.12.2018, 17:36
  • A. Łysoń
Podziel się:
Oceń:
W świątecznym klimacie [FOTO] A. Łysoń
Świąteczne przysmaki, ekologiczna żywność, własnoręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, zabawki – to wszystko czekało na mieszkańców Mielca i okolic podczas Powiatowego Jarmarku Świątecznego.

Jarmark świąteczny w Mielcu został zorganizoany w niedzielę, 16 grudnia, na Rynku Starego Miasta. W wydarzeniu wzięło udział blisko 70 wystawców, pośród których znalazły się lokalne stowarzyszenia, rękodzielnicy, rzemieślnicy, wytwórcy produktów lokalnych, szkoły, firmy i ośrodki kultury.

Na jarmarku w świątecznej i śnieżnej atmosferze można było znaleźć między innymi ozdoby bożonarodzeniowe, wyroby rękodzielnicze, ciasta i ciasteczka, miody i produkty pszczele, zabawki ludowe, czy biżuterię z kamieni półszlachetnych.

A. Łysoń

Zdjęcia (29)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe