Korso w "elektryku"

  • 13.12.2018, 00:46
  • A. Łysoń

Podziel się:

Oceń:

Korso w "elektryku"
Uczniowie Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu (popularny "elektryk") poznali specyfikę zawodu dziennikarza. Po raz kolejny nasza redakcja została zaproszona do szkoły.

Dziennikarz Korso, Arkadiusz Łysoń spotkał się z blisko 60 uczniami Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu (popularny "elektryk"). Młodzież z zainteresowaniem wysłuchała opowieści o zawodzie dziennikarza. Mieli okazję dowiedzieć się, jak wygląda codzienna praca w tygodniku "Korso", i w jaki sposób powstaje gazeta na każdym z etapów.

Przedstawiciel Korso zaprezentował także uczniom portal korso.pl i opowiedział o coraz większym znaczeniu szybkiego publikowania treści w internecie. 

Uczniowie dowiedzieli się także jak zapełniać swoje CV już na etapie szkolnym.

Pomysłodawczynią spotkania była Lucyna Maryniak, nauczycielka języka polskiego.

A. Łysoń

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe