Wieczór Poetycki na Smoczce już w najbliższą sobotę

  • 11.12.2018, 12:48
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Wieczór Poetycki na Smoczce już w najbliższą sobotę
15 grudnia, w sobotę, w sali duszpasterskiej kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Mielcu, odbędzie się Wieczór Poetycki połączony z kiermaszem świątecznym. Organizuje go młodzież, która przygotowuje się do Światowych Dni Młodzieży w Panamie.

Tematem przewodnim wydarzenia będzie… miłość. Młodzi artyści pochylą się nad tym motywem recytując popularne wiersze oraz śpiewając piosenki znanych i lubianych wykonawców. Nie zabraknie wierszy Mickiewicza, Baczyńskiego czy Tuwima oraz piosenek Anny Jantar, Pawła Domagały, Czesława Niemena czy Marka Grechuty.

Po zakończeniu około półtora godzinnej części artystycznej, młodzi zaproszą na poczęstunek oraz kiermasz świąteczny. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na pokrycie kosztów wyjazdu młodych ze Smoczki do Panamy na Światowe Dni Młodzieży.

Początek Wieczoru Poetyckiego planowany jest na 19:00. Nasz portal objął patronat nad wydarzeniem oraz nad całym projektem wyjazdu młodych mielczan do Panamy. W styczniu, w trakcie ich pobytu na ŚDM, będziemy publikować ich relacje.

Szymon Burek

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe