Znamy najbardziej ulubioną lektorkę

  • 10.12.2018, 23:25

Podziel się:

Oceń:

Znamy najbardziej ulubioną lektorkę
Mielecka Grupa Niezrzeszonych Prozaików zorganizowała szczególne spotkanie – finał konkursu dla lektorek o „Brązowe Usta”.

Spotkania Grupy w Cukierni u Borowskiej odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Podczas nich lektorki czytają fragmenty prozy autorstwa mieleckich pasjonatów pisania. Jest to także okazja do spotkań z autorami.

W pierwszą sobotę grudnia wszystkie lektorki, które zaprezentowały się w ogłoszonym jakiś czas temu konkursie o „Brązowe Usta” otrzymały stosowne legitymacje wydane przez MGNP. Lektorki zostały docenione przez słuchaczy za miły tembr głosu, oryginalny przekaz, wymowną artykulację oraz zaangażowanie emocjonalne. Nagrodę na najbardziej ulubioną lektorkę zdobyła Anna Paprocka.

Nagrody, które ufundowały właścicielki sklepów z biżuterią Miss – 2, DiG, i Mini Kaprys, wręczał wiceprezes MGNP Edward Guziakiewicz, członek ZLP o/Rzeszów. O oprawę muzyczną zadbały dwa zespoły: Senior Show oraz Marek Utracki i Duo Relax.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe