Niezwykły duet pokoleń. Jakub Witek z dużym osiągnięciem

  • 08.12.2018, 09:44 (aktualizacja 08.12.2018, 12:32)
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
Niezwykły duet pokoleń. Jakub Witek z dużym osiągnięciem
Talent, praca i niezwykły tekst stały się źródłem sukcesu ucznia mieleckiej "Trójki". Teraz Jakub Witek powalczy na słowo w etapie wojewódzkim Podkarpackiego Konkursu ,, Literatura i dzieci ‘’. Jakub jest wnukiem Józefa Witka autora naszej publikacji, czyli Encyklopedii Miasta Mielca.

Kuba na codzień jest uczniem czwartej klasy Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu. Od najmłodszych lat z powodzeniem bierze udział w konkursach recytatorskich organizowanych na terenie miasta i powiatu. W ostatnim czasie pod czujnym okiem polonistki Marzeny Chudzik wziął udział w kolejnej odsłonie Podkarpackiego Konkursu ,, Literatura i dzieci ‘’. Tegoroczny konkurs upłynął pod hasłem "Niezwykłe opowieści ". Kuba zaprezentował jurorom wiersz ,, Sejmik podkarpackich dziwadeł’’. Oceniający docenili nie tylko profesjonalne wykonanie ale i oryginalność tekstu, który został napisany właśnie na tę okazję. Autorem wiersza jest Józef Witek, znany w mielecki regionalista i autor Encyklopedii Miasta Mielca. a prywatnie...jest to dziadek Kuby. Jak widać jest to przepis na sukces. Miejmy nadzieję, że talent recytatorski Kuby i kunszt literacki jego dziadka zostanie doceniony w dalszym etapie konkursu. Już 12 grudnia uczeń SP3 w Mielcu będzie reprezentował szkołę w etapie wojewódzkim w Rzeszowie. Trzymamy kciuki.

 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe