Dziennikarzem być - uczniowie Szkoły Podstawowej w Jamach poznają zawody [FOTO]

  • 07.12.2018, 00:27 (aktualizacja 07.12.2018, 10:31)
  • A. Łysoń

Podziel się:

Oceń:

Dziennikarzem być - uczniowie Szkoły Podstawowej w Jamach poznają zawody [FOTO]
Jak i skąd zdobyć informacje? Jak wyglądają poszczególne etapy powstawania gazety i czym jest kolegium redakcyjne? Uczniowie najstarszych klas Szkoły Podstawowej w Jamach poznali tajniki pracy dziennikarskiej.

Dziennikarz Korso, Arkadiusz Łysoń spotkał się dzisiaj z młodzieżą Szkoły Podstawowej w Jamach (gmina Wadowice Górne). Opowiedział młodym ludziom o zawodzie dziennikarza, sposobie pozyskiwania informacji, redagowania treści oraz o kolejnych etapach powstawania gazety. 

Przedstawiciel Korso zaprezentował także uczniom portal korso.pl i opowiedział o znaczeniu szybkiego publikowania treści w internecie. Opowiedział również o znaczeniu mediów społecznościowych w pracy dziennikarza.

A. Łysoń

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe