Alkohol - ograniczona dostępność?

  • 17.08.2016, 05:00
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Alkohol - ograniczona dostępność? pixabay.com
Podkarpacka policja wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie prowadzi działania profilaktyczne pod nazwą „Alkohol – ograniczona dostępność”. W ramach tej akcji sprawdzane są miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych w zakresie przestrzegania przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

Do tej pory kontrole przeprowadzono w powiecie brzozowskim i dębickim. Sprawdzano placówki handlowe i lokale gastronomiczne. Skontrolowano 22 punkty sprzedaży i podawania alkoholu. W 5 placówkach handlowych stwierdzono brak uwidocznienia informacji o szkodliwości spożywania alkoholu. Ujawniono też 7 osób pijących alkohol w sklepie lub w najbliższej okolicy. We wszystkich przypadkach zastosowano pouczenie. Działania „Alkohol - ograniczona dostępność” prowadzone są przez wszystkie jednostki policji na terenie całego województwa.

Więcej w 33 numerze Korso

Szymon Burek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
procent
procent 18.08.2016, 22:48
I to zadziała? Patrząc na mieleckie zaułki i to nie tylko wieczorową porą dostępność była, jest i będzie...

Pozostałe