Piotr Durak napisał nową ksiażkę poetycką. Promocja w piątek 7 grudnia w Pałacyku Oborskich

  • 6.12.2018, 09:14 (aktualizacja 06.12.2018 13:35)
  • dd
Podziel się:
Oceń:
Piotr Durak napisał nową ksiażkę poetycką. Promocja w piątek 7 grudnia w Pałacyku Oborskich
W najbliższy piątek 7 grudnia promocja najnowszej książki poetyckiej Piotra Duraka – Mielczanina, członka Mieleckiej Grupy Literackiej SŁOWO Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej zatytułowanej „RAPORT ZZA MGŁY”, które odbędzie się w w Pałacyku Oborskich w Mielcu o godz. 18.00.

Piotr Durak – pisarz prozaik, poeta, fotograf, polonista, muzyk, nauczyciel akademicki, postać wielu pasji i talentów ze sporym dorobkiem literackim: Odnaleźć siebie, Mielec 2006; Ostatni rok, Rzeszów 2007; Wiatrołomny, Rzeszów 2008; Ostatni rok; Mielec 2009, ​Ziemia mielecka - przewodnik, "Korso" Mielec 2015; Świątynie wygnane, t. 1, 2 Krosno 2017, ​Raport zza mgły, Krosno 2018.

Oprócz spotkania z wybitnie utalentowanym pisarzem, podróżnikiem i fotografikiem, jedną z głównych atrakcji wieczoru będzie mini recital  niezwykłej piosenkarki o aksamitnym głosie i gitarzystki Katki Koteckiej znanej i uznanej w kraju oraz w Europie. Będzie to poetycki wieczór pełen refleksji o współczesnym świecie, miłości i przemijaniu. Kolejną atrakcją wieczoru będzie pokaz zdjęć Piotra Duraka z miejsc opuszczonych przez człowieka.

 

 

dd

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe