Ruszają przygotowania do plebiscytu "Sportowiec Roku"! - Czekamy na zgłoszenia!

  • 06.12.2018, 09:08 (aktualizacja 06.12.2018, 09:12)
  • JZ
Podziel się:
Oceń:
Ruszają przygotowania do plebiscytu "Sportowiec Roku"! - Czekamy na zgłoszenia!
Rozpoczynamy plebiscyt na 10 najpopularniejszych sportowców Mielca 2018 roku.

Jak co roku czekamy na Państwa zgłoszenia, które będą dla nas nieocenioną pomocą przy wyborze naszych najlepszych i najpopularniejszych sportowców mijającego właśnie roku. Sukcesów było naprawdę dużo, więc wybór będzie z pewnością niełatwy, ale liczymy, że z pomocą naszych czytelników uda nam się wybrać tych najlepszych i nagrodzić ich podczas uroczystej gali. 

To już kolejna edycja zabawy naszych Czytelników, którzy wybierają swoich sportowych bohaterów roku. Oprócz dziesiątki najpopularniejszych sportowców wybieramy trenera roku oraz talent roku. Przyznamy także nagrodę dla najlepszego trenera - wychowawcy młodzieży. Głosowanie potrwa do końca stycznia. Zasady głosowania są takie same jak w poprzednich plebiscytach.

Przy wyborze laureatów będziemy brać pod uwagę głosy naszych Czytelników zarówno na kuponach z gazety, jak i w głosowaniu za pomocą SMS-ów oraz wskazania kapituły plebiscytu, w skład której tradycyjnie wejdą m.in. dziennikarze, działacze sportowi, trenerzy i sympatycy sportu. Na uczestników głosowania czekają nagrody rzeczowe. Laureatów poznamy na tradycyjnej gali rozdania nagród, która - jak zawsze - zgromadzi najlepszych sportowców i trenerów z naszego regionu. 

Kandydatów w poszczególnych kategoriach (sportowcy, trenerzy i talenty) można zgłaszać do 15 grudnia mailowo na adres naszego dziennikarza sportowego [email protected]

W świąteczno-noworocznym wydaniu naszej gazety podamy listę kandydatów, na których można oddawać głosy oraz zamieścimy pierwszy kupon plebiscytowy. Przypominamy, że na swoich kandydatów będzie można również oddawać głosy za pomocą SMS-ów. 

JZ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe