Dziewczynki ścięły swoje długie włosy żeby pomóc chorym.

  • 4.12.2018, 13:11 (aktualizacja 04.12.2018 18:21)
  • Msk
Podziel się:
Oceń:
Dziewczynki ścięły swoje długie włosy żeby pomóc chorym. M.Skóra
Dzisiaj do zakładu fryzjerskiego ,,PRIMA'' przyszły osoby, które ścięły oraz oddały swoje długie włosy. Wszystko po to żeby pomóc osobom chorym na nowotwory. Akcja pod nazwą ,,Oddaj włos - podaruj chorym bujną fryzurę'', trwa cały dzień. Wystarczy podpisać zgodę na obcięcie włosów i ich bezpłatne przekazanie do fundacji zajmującej się wyrobem peruk.

 Akcja organizowana jest przez Szkołę Podstawową nr 6 w Mielcu. - Kolejny raz uczymy naszych wychowanków empatii i współczucia dla osób które potrzebują pomocy. Dzieci dzielą się tym co mają i co po niedługim czasie odrośnie - powiedział Grzegorz Tychanowicz dyrektor mieleckiej szkoły.

Każdy może przyjść i podzielić się swoimi włosami z innymi. Akcja trwa w zakładzie fryzjerskim ,,PRIMA'', który znajduje się przy ulicy Fredry 2 w Mielcu.

 

Msk

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe