Mieszkańcy Radomyśla Wielkiego i Tuszowa Narodowego mają nowych komendantów policji

  • 4.12.2018, 13:14
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Mieszkańcy Radomyśla Wielkiego i Tuszowa Narodowego mają nowych komendantów policji
W Komisariatach Policji w Tuszowie Narodowym i Radomyślu Wielkim, podczas uroczystej zbiórki, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa powołał na stanowiska Komendantów tych jednostek nadkom. Roberta Łazarza oraz nadkom. Rafała Szczecinę. W spotkaniach udział wzięli burmistrz, wójtowie, zaproszeni goście oraz policjanci.

Podczas uroczystej zbiórki w Komisariacie Policji w Radomyślu Wielkim, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa wręczył nadkom. Robertowi Łazarzowi rozkaz powołania na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim. W spotkaniu udział wziął również Burmistrz Miasta i Gminy Radomyśl Wielki Józef Rybiński, Przewodniczący Rady Miasta Jan Miękoś oraz Wójt Gminy Wadowice Górne Michał Deptuła. Burmistrz w kilku zdaniach pogratulował nowemu Komendantowi objęcia stanowiska, oraz wyraził chęć współpracy. Głos zabrał także Wójt Gminy Wadowice Górne, który w kilku ciepłych słowach zachęcił do współdziałania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców dwóch gmin, które zasięgiem obejmuje działalność radomyskiego Komisariatu.

W Komisariacie Policji w Tuszowie Narodowym nadkom. Jacek Juwa spotkał się z Wójtem Gminy Tuszów Narodowy Janem Głazem oraz Przewodniczącym Rady Gminy Waldemarem Maziarz. Podczas krótkiej uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Mielcu powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym nadkom. Rafała Szczecinę. Głos zabrał Wójt Gminy Tuszów Narodowy, który również pogratulował Komendantowi objęcia stanowiska i wyraził nadzieję na aktywną współpracę pomiędzy Policją, a lokalnym samorządem.

Szymon Burek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
kubi
kubi 4.12.2018, 14:54
kiedy policja wróci do Padwii

Pozostałe