Podkarpacka premiera najnowszej produkcji Zanussiego "Eter". Film już niedługo w kinach

  • 30.11.2018, 11:01
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Podkarpacka premiera najnowszej produkcji Zanussiego "Eter". Film już niedługo w kinach UMWP
Intelektualne wyzwanie i metafizyczny thriller – tak widzowie podkarpackiej premiery „Eteru” recenzowali najnowszy film Krzysztofa Zanussiego tu po zakończeniu seansu. Premierę w Rzeszowie, która odbyła się 28 listopada, zorganizowała Podkarpacka Komisja Filmowa wraz z Studiem Filmowym TOR i Next Film.

Gościli na niej reżyser i scenarzysta filmu Krzysztof Zanussi, odtwórca głównej roli Jacek Poniedziałek, producent wykonawczy, szef Studia Filmowego „TOR” Janusz Wąchała oraz ukraiński aktor Ostap Vakuliuk.

„Eter” otrzymał dofinansowanie z budżetu Samorządu Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszów. Decyzją o dofinansowaniu zapadła w lipcu 2017 roku, podczas I edycji konkursu w ramach Podkarpackiej Komisji Filmowej. Zdjęcia powstawały między innymi w podkarpackich plenerach, między innymi Jarosławiu, Iwoniczu, Sanoku, Sieniawie i Zarzeczu.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe