Mielecki szpital laureatem „Rankingu Szpitali 2018” Rzeczpospolitej!

  • 26.11.2018, 16:23
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Mielecki szpital laureatem „Rankingu Szpitali 2018” Rzeczpospolitej!
Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu został laureatem w tegorocznym „Rankingu Szpitali 2018” w kategorii „Najlepszy szpital w województwie podkarpackim”.

„Rzeczpospolita” co roku nagradza placówki łączące dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta z nowoczesnym zarządzaniem. Lecznice, które wyróżniają się oferowanym poziomem usług medycznych, po raz kolejny zostaną nagrodzone już 13 grudnia br. na uroczystej gali w siedzibie „Rzeczpospolitej” w Warszawie.

Gala „Rankingu Szpitali” odbędzie się już po raz piętnasty. Tegoroczna edycja tego wydarzenia będzie połączona z panelem dyskusyjnym o przyszłości ochrony zdrowia. Rozmowy posłużą zderzeniu perspektyw reformatorów, specjalistów i przedstawicieli biznesu w zakresie możliwych inwestycji w ochronę zdrowia. Najważniejszym punktem spotkania będzie tradycyjnie  wręczenie nagród przedstawicielom wyróżnionych placówek.

Już dziś wiadomo, że wśród laureatów z województwa Podkarpackiego znalazł się Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Placówce już wielokrotnie udało się zdobywać podium rankingu „Rzeczpospolitej”, ostatnio m.in. w 2015 i 2016 roku. Więcej informacji o wyróżnieniu w tegorocznym „Rankingu Szpitali” przekażemy po 13 grudnia br.

Szymon Burek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Wlo
Wlo 27.11.2018, 05:32
Brawo panie dyr szpitala ,brawo panie Tymuła to waszai szpitala zasługa.

Pozostałe