Dziś koncert "Cecyliański" w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu

  • 23.11.2018, 09:45
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Dziś koncert "Cecyliański" w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu
Chór Nauczycielski Związku Nauczycielstwa Polskiego i SCK ‚Akord’ oraz Mielecki Młodzieżowy Chór Kameralny zaśpiewają w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy ku czci świętej Cecylii – patronki muzyków, a w szczególności chórzystów, zespołów wokalno-muzycznych i organistów.

Chór Nauczycielski ‚Akord’ wystąpi pod batutą nowego dyrygenta chóru Grzegorza Oliwy. Mielecki Młodzieżowy Chór Kameralny wystąpi z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Mielcu pod batutą Ryszarda Kuska. Wraz z młodzieżą ze Szkoły Muzycznej wystąpią soliści: Jadwiga Huber i Marcin Pokusa. Koncert cecyliański już 23 listopada (piątek) o godz. 19.15. Serdecznie zapraszamy do kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu. Wstęp wolny. 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe