Tygodnik Regionalny Korso nr 47/2018

  • 19.11.2018, 22:58 (aktualizacja 22.11.2018, 09:34)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Tygodnik Regionalny Korso nr 47/2018
W mieleckim szpitalu prawdopodobnie dojdzie do likwidacji stacji łóżek. Czyszczeniem łóżek szpitalnych ma zająć się firma zewnętrzna. To szokująca informacja szczególnie dla pracowników, którzy zajmowali się dezynfekcją. Co się teraz z nimi stanie?

Pobili ich i grozili im śmiercią
Agresywni i pijani mężczyźni zaatakowali, pobili i grozili śmiercią dwóm 18-latkom. Zaraz po zdarzeniu oprawcy zostali zatrzymani przez policjantów. Obaj nie przyznają się do zarzucanych im czynów.

Pierwsze rozstrzygnięcia
Znamy pierwsze ważne nazwiska na mieleckiej scenie politycznej. Na inauguracyjnej miejskiej sesji ślubowanie złożył prezydent Mielca Jacek Wiśniewski. Przewodniczącym rady został Bogdan Bieniek, a jego zastępcami Fryderyk Kapinos, Zbigniew Rzeźnik i Grzegorz Ziomek.

Nowy starosta i nowe otwarcie
Stanisław Lonczak starostą powiatu mieleckiego. Znamy też nazwiska innych ważnych osób, mających wpływ na realny kształt władzy w powiecie.

Wielka niewiadoma
Niektórzy się cieszą, niektórzy z bólem serca przyjęli wiadomość o zmianie władzy w powiecie i utracie stanowiska starosty przez Zbigniewa Tymułę. Co stanie się z planami odchodzącej władzy? Czy następcy będą je kontynuować?

Mielecki akcent w aferze
Jak ujawniły w ubiegły wtorek ogólnopolskie media, Marek Chrzanowski, urodzony w Mielcu, były już przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego, miał zaoferować przychylność dla Getin Noble Banku w zamian za 40 mln złotych.

Gotowi na ekstraklasę... choćby od jutra!
Ostatnie bardzo dobre wyniki piłkarzy PGE Stali Mielec na nowo rozbudziły wśród kibiców nadzieje na awans do ekstraklasy. Nie wiemy, czy drużyna jest to gotowa, ale gotowy na pewno jest Stadion Miejski.

 

 

Szymon Burek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Rodem z WSK
Rodem z WSK 20.11.2018, 17:00
Pożyjom, uwidim.
a propos - to całkowity powrót do lat 70- tych w mieście Mielcu, czyli zagłosowali byli pracownicy WSK.

Pozostałe