Z PODKARPACKIEGO. Z OSTATNIEJ CHWILI. Odnalazł się zaginiony 12-latek

  • 15.11.2018, 17:03
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACKIEGO. Z OSTATNIEJ CHWILI. Odnalazł się zaginiony 12-latek
Chłopiec żyje, odnalazł go owczarek STORAT-u w lesie kilka kilometrów od miejsca zamieszkania. Po chłopca leci śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziecko trafi pod opiekę lekarzy

12-letni Daniel został odnaleziony dzisiaj po godzinie 15. Jak udało nam się ustalić, informację o miejscu jego pobytu przekazał policji grzybiarz, który jak relacjonował, natknął się w lesie na psa. Z opisu wynikało, że może to być pies, z którym chłopiec wyszedł z domu. 

Na miejsce udali się ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR, którzy odnaleźli chłopca. 

- Jest w dobrym stanie - informują ratownicy. 

Poszukiwania trwały od 13 listopada. To wtedy chłopiec wyszedł z domu do babci i urwał się z nim kontakt. 

Chłopaka przez dwie doby szukało blisko 200 osób, w tym ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR, policja, straż pożarna, strażacy i żołnierze WOT. 

Brzozowska Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie. Toczy się z artykułu 160 Kodeksu Karnego, czyli narażenie na tratę życia lub zdrowia.

To jeden z wątków, jaki badają śledczy. Zajmą się też ogólną sytuacją rodziny. 

Małżeństwo ma 10 dzieci - najmłodsze ma 20 miesięcy, najstarszy jest 12-letni Daniel.

Ojciec dzieci został aresztowany. Brzozowska policja informuje, że zatrzymanie nie ma związku ze sprawą zaginięcia 12-letniego Daniela. 

Jak informuje policja, wszystkie dzieci decyzją trafią do specjalnego ośrodka opiekuńczego. 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe