Młodzież "ekonomika" na spotkaniu z dziennikarzem KORSO [FOTO]

  • 13.11.2018, 21:57 (aktualizacja 14.11.2018, 11:58)
  • A. Łysoń

Podziel się:

Oceń:

Młodzież "ekonomika" na spotkaniu z dziennikarzem KORSO [FOTO]
Przedstawiciel Korso spotkał się z młodzieżą mieleckiego "ekonomika", która uczestniczy w projekcie "Otwarta firma - Biznes przy tablicy". Nasza redakcja została zaproszona do wzięcia udziału w tej akcji.

Dziennikarz Tygodnika Regionalnego Korso Arkadiusz Łysoń opowiedział młodym ludziom o rozwoju i marketingu firmy. Zdradził również kulisy dziennikarskiego fachu. 

Spotkanie przybliżyło młodzieży zasady funkcjonowania biznesu przez bezpośredni kontakt z przedstawicielem Agencji Wydawniczo-Reklamowej KORSO.

Zespół Szkół Ekonomicznych już po raz ósmy przyłączył się do projektu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości organizując "Światowy Tydzień Przedsiębiorczości" w swojej szkole.

A. Łysoń

Zdjęcia (5)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Xdd
Xdd 14.11.2018, 10:36
Xddd

Pozostałe