Akademia PGE FKS Stal Mielec: Turniej z PGE na 100-lecie Niepodległej

  • 7.11.2018, 22:21
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Akademia PGE FKS Stal Mielec: Turniej z PGE na 100-lecie Niepodległej
Przed Akademią Piłkarską PGE FKS Stal Mielec kolejny turniej piłki nożnej z cyklu o „Puchar Prezesa PGE”. Turniej odbędzie się w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 7 w Mielcu w dniu 10.11.2018 roku od godz. 8.30.

Turniej jest kontynuacją poprzedniego zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka i dedykowany dzieciom kochającym  piłkę nożną. Projekt ten przewiduje udział w turnieju reprezentacji ze szkół podstawowych z Mielca i regionu.

Celem wychowawczym turnieju jest rozpowszechnianie wśród dzieci szkół podstawowych sportowej rywalizacji i szacunku dla przeciwnika.  Celem sportowym turnieju jest krzewienie wśród dzieci szkół mieleckich i z regionu sportowego trybu życia i zamiłowania do sportu nr 1 w Polsce.

Turniej zorganizowany dzięki wsparciu PGE Polskiej Grupy Energetycznej jako sponsora strategicznego Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec i ma na celu upamiętnienie wielkiego wydarzenia w historii Naszego Kraju jakim jest 100 - lecie odzyskania Niepodległości. 

Chcemy aby sportowa rywalizacja dzieci ze szkół podstawowych przyniosła im wiele radości i na długo zapadła w pamięć. 

Szymon Burek
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe