Ktoś znowu przestawił lustro drogowe znajdujące się przy niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Mielcu. - Jak można tak robić!

  • 6.11.2018, 10:34
  • Msk
Podziel się:
Oceń:
Ktoś znowu przestawił lustro drogowe znajdujące się przy niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Mielcu. - Jak można tak robić! Msk
Przecież w ten sposób osoba jadąca ciężarówką nie widzi torów i może wjechać wprost pod nadjeżdżający pociąg - denerwuje się kierowca tira.

Lustro przy przejeździe kolejowym przecinającym ulicę Padykuły w Mielcu ponownie zostało przestawione. Stało się to zaraz po tym, jak na naszą prośbę wyregulowała je ekipa z Powiatowego Zarządu Dróg. O tym fakcie powiadomił nas kierowca ciężarówki, często jadący tą drogą. - Ktoś znowu zmienił kąt ustawienie tego lustra, przez co nie widzę torów - mówi nam. Mężczyzna już wcześniej do nas dzwonił i prosił o interwencję w tej sprawie. - Jadąc tamtędy, za każdym razem ryzykuję zderzeniem z pociągiem. Ktoś zainteresuje się tym dopiero wtedy, jak dojdzie do tragedii - powiedział.

Z prośbą o pomoc zadzwoniliśmy ponownie do Powiatowego Zarządu Dróg w Mielcu. Ekipa z PZDW i tym razem nie zawiodła i w ten sam dzień, gdy o to poprosiliśmy, wyregulowała lustro drogowe. Mamy nadzieję, że tym razem nikomu już nie przyjdzie do głowy, żeby je przestawiać. Przekrzywione lustro drogowe sprawia, że przejazd przez tory staje się niebezpieczny dla kierowców, którzy nie są w stanie w lusterku zobaczyć torów, a więc zagrożenia w postaci nadjeżdżającego pociągu.

Msk
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
aska
aska 6.11.2018, 19:16
nie bylo lustra i nie bylo wypadkow....

Pozostałe