Latarnie, które straszą

  • 11.08.2016, 05:01
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Latarnie, które straszą Szymon Burek
Przy al. Kwiatkowskiego na odcinku od ronda przy budynku zarządu SSE do nowego ronda, które powstało z inicjatywy starostwa, znajduje się kilkanaście starych, nieużywanych latarni, które – zdaniem czytelników - już dawno powinny być zdemontowane.

Aleja Kwiatkowskiego jest drogą powiatową, jednak oświetlenie dróg w rejonie miasta to zadanie magistratu. Latarnie, o których mowa, znajdują się po prawej stronie jezdni. Wszystkie są zardzewiałe i przekrzywione. Zdaniem kierowców, zagrażają one bezpieczeństwu jazdy. - Tam w każdej chwili może dojść do nieszczęścia. Przecież takie latarnie mogą się przewrócić na jezdnię, a to już może skończyć się tylko wypadkiem. Jeżdżę tą trasą codziennie i siłą rzeczy przyglądam się tym „zabytkom”. Nie do uwierzenia, że droga na Specjalną Strefę Ekonomiczną usiana jest takimi antykami, które, nie znasz dnia ani godziny, mogą przewrócić się na jezdnię - alarmuje jeden z czytelników, który zaznacza, że sam ich widok „woła o pomstę do nieba”.

Więcej w 31 numerze Korso

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe