Plany inwestycyjne w mieście

  • 11.08.2016, 05:00
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Plany inwestycyjne w mieście pixabay.com
W 2016 roku mielecki magistrat zaplanował ponad 100 inwestycji. Trzeba przyznać, że ta liczba robi wrażenie. Sprawdziliśmy, co będzie realizowane w najbliższym czasie.

Pewne jest to, że już niedługo rozpoczną się dwie najważniejsze inwestycje, czyli modernizacja i rozbudowa Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu, przy ul. Kusocińskiego. Przy blokach socjalnych przy ul. Inwestorów rozpocznie się budowa świetlicy przy budynku socjalno-komunalnym.

Jeszcze w tym roku rozpocznie się proces wyburzania hali widowiskowo-sportowej MOSIR przy ul. Solskiego. W 2017 w okolicach marca ruszy budowa nowej hali. W przedszkolu miejskim nr 13 będzie wymieniana wykładzina w alejkach ogrodowych. Zaplanowano tam także modernizację i rozbudowę placu zabaw.

Urząd miejski będzie miał instalację fotowoltaiczną. Zapewni to oszczędności w pozyskiwaniu energii. Jeśli chodzi o remonty ulic, to w 2016 roku planowane są jeszcze dwa. Na osiedlu Szafera już niedługo ruszy remont ul. Chałbińskiego, a na osiedlu Wolności zaplanowano remont ul. Gombrowicza. 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe