Jarosław Kaczyński po spotkaniu w Mielcu w sprawie Kronospanu: "Tam powinna nastąpić ostra reakcja państwa" [VIDEO]

  • 29.10.2018, 11:35 (aktualizacja 29.10.2018, 15:56)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Jarosław Kaczyński po spotkaniu w Mielcu w sprawie Kronospanu: "Tam powinna nastąpić ostra reakcja państwa" [VIDEO] Facebook
Jarosław Kaczyński podczas swojej wizyty w Mielcu zgodził się na specjalne spotkanie w "cztery oczy" w jedną z mieszkanek Mielca, która zaangażowana jest w ruch przeciwko działalności naszym mieście zakładowi Kronospan.

Dorota Chorązka, lekarz weterynarii z Mielca dzięki wsparciu pełniącego funkcję prezydenta Fryderyka Kapinosa - spotkała się osobiście z prezesem PiSu Jarosławem Kaczyńskim. Spotkanie dotyczyło działalności w Mielcu, jak i w całej Polsce zakładów Kronospanu. Mówiła o uciążliwościach, z którymi od wielu lat odczuwają zarówno mieszkańcy Mielca, jak i okolic.

- Jarosław Kaczyński zgodził się na rozmowę w cztery oczy. Zapoznał się z problemem i powiedział, że nie może być tak by jakiś zakład traktował Polskę jak swoją kolonie. Pytał ile osób ten zakład zatrudnia.Obiecał , że nam pomoże. Czy ta rozmowa coś da zobaczymy. Zrobiłam co mogłam - tłumaczy Dorota Chorązka na Facebooku.

W Radomiu zaraz po spotkaniu w Mielcu Jarosław Kaczyński odniósł się do sprawy zakładów Kronospan:

Szymon Burek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Zak
Zak 31.10.2018, 09:37
Jedna Kobitka załatwiła to co wy włodarze nie zrobiliście prze 20 lat

Pozostałe