Lista 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Powiatu Mieleckiego – Twoja szczęśliwa 13-tka!

  • 16.10.2018, 09:57 (aktualizacja 16.10.2018, 11:40)
  • Materiał wyborczy
Podziel się:
Lista 13 - Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Powiatu Mieleckiego – Twoja szczęśliwa 13-tka!

Okręg 1

 

1. Paprocki Marek
- bezpartyjny, radny Rady Powiatu Mieleckiego, dyrektor Szkoły  Podstawowej nr 1 w Mielcu.

 

2. Jastrząb Adam
- bezpartyjny, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 od 1985 r.

 

3. Wałek Małgorzata
- bezpartyjna, wieloletni dyrektor specjalnego Ośrodka  Szkolno - Wychowawczego.

 

4. Basara Mirosław
- bezpartyjny, nauczyciel - dyrektor Zespołu Szkół.

 

5. Bryl Józef
- bezpartyjny,  mgr inż. budownictwa Lądowego, wieloletni Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Mielcu.

 

6. Ciszek Teresa
- bezpartyjna, długoletni dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych, obecnie dyrektor Niepublicznych Szkół Mistrzostwa Sportowego.

 

7. Rzeźnik Anna
- bezpartyjna , prywatny przedsiębiorca.

 

8. Surowiec Lucjan
- absolwent Politechniki Krakowskiej, pierwszy Prezydent Miasta Mielca.

 

Okręg 2

 

1. Smaczny Józef
- pierwszy starosta Powiatu Mieleckiego i radny kończącej się kadencji.

 

2. Lechocińska-Ciupa Teresa
- bezpartyjna, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13  z oddziałami Gimnazjum nr 4.

 

3. Burdzy Iwona
- bezpartyjna, od 35-ciu lat jest  pielęgniarką w Szpitalu Powiatowym w Mielcu.

 

4. Dudzik Jolanta
- bezpartyjna, nauczyciel muzyki. Wyróżniona w Plebiscycie Pozytywny Mielczanin 2015 w kategorii KULTURA.

 

5. Gruszecki Roman
- bezpartyjny, nauczyciel, wychowawca klas wojskowych, trener piłki nożnej w FKS Stal Mielec, były piłkarz Stali Mielec.

 

6. Szot Leszek
- bezpartyjny, nauczyciel i prezes Ogniska ZNP w SP 11 w Mielcu. Członek Rady Osiedla Smoczka I.

 

7. Trela Lubomira
- bezpartyjna, nauczycielka  języka angielskiego w Zespole Szkół oraz WSGiZ w Mielcu.

 

Okręg 3

1. Andrzej Chrabąszcz
- inż leśnik, starosta powiatu mieleckiego w latach 2006-2014, radny Rady Powiatu Mieleckiego.

2. Leon Getinger
- długoletni wójt Gminy Czermin, strażak, rolnik.

3. Bogusław Peret
- dyrektor Gimnazjum w Czerminie, radny Rady Powiatu Mieleckiego.

4. Kazimiera Smoleń
- wieloletnia dyrektorka Gimnazjum w Pławie, działaczka społeczna.

5. Anna Wiącek
- długoletnia pracownica Gminy Padew Narodowa, sekretarz gminy.

6. Bogusława Bukowska
- ekonomistka, wraz z mężem prowadzi gospodarstwo rolne. 

7. Wojciech Naprawa
- pracownik ARiMR, działacz samorządów rolniczych i organizacji społecznych.

 

Okręg 4

1. Eugeniusz Ryba
- radny Rady Powiatu Mieleckiego prezes ZG OSP w Radomyślu Wielkim.

2. Stefan Rysak
- długoletni wójt Gminy Wadowice Górne, prezes ZG OSP w Wadowicach Górnych.

3. Bogusława Midura
- nauczycielka, radna 2 kadencji.

4. Kazimiera Stopa
- przedsiębiorca przetwórstwa mięsa, działaczka społeczna.

5. Teresa Jołda
- rolniczka z Dąbia, delegat do Podkarpackiej Izby Rolniczej.

6. Stanisław Lonczak
- wiceburmistrz Radomyśla Wielkiego, wiceprezes LGD PROWENT w Mielcu.

 

Okręg 5

1. Maciej Jemioło
- geodeta, radny Rady Powiatu Mieleckiego.

2. Władysław Ochalik
- w latach 1990-2010 wójt Gminy Mielec, radny Rady Powiatu Mieleckiego.

3. Marcin Cieśla
- radny Rady Gminy w Przecławiu, były Dyrektor Wydziału Organizacyjnego Starostwa.

4. Magdalena Bania
- rolniczka z Rzędzianowic, radna Rady Gminy Mielec.

5. Grochowina Weronika
- przedsiębiorca z Tuszymy.

6. Małgorzata Nicpoń
- dyrektor Szkoły Podstawowej w Przecławiu.

7. Kazimierz Gacek
- specjalista ds inwestycji, finansów, podatków, wójt Gminy Mielec 2010-2014.

 

Materiał wyborczy

Pozostałe