Apel do mieszkańców Mielca

  • 15.10.2018, 09:20
  • Material wyborczy
Podziel się:
Apel do mieszkańców Mielca

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi w całej Polsce, chciałbym Państwa prosić o uczestniczenie w wyborach. To jedna z podstaw nowoczesnego PATRIOTYZMU. W ciągu ostatnich 4 lat MY mieszkańcy Mielca liczyliśmy, że przyjdą zmiany na lepsze. Wybraliśmy Radnych, którzy obiecali nam m.in. budowę drugiego mostu na rz. Wisłoce wraz z obwodnicą północną, budowę centrum widowiskowo-sportowego, modernizację kolei linia L25 Dębica-Mielec-Tarnobrzeg, a nawet CZYSTE POWIETRZE!

W ciągu ostatnich 4 lat usłyszeliśmy wiele niespełnionych obietnic, ważnych dla całego regionu jak i drobnych na których zależy nam w naszych małych ojczyznach.
W najbliższych wyborach wybierzemy nowych ludzi, którzy tym razem będą zmieniać nasze małe ojczyzny, dlatego  kandyduje w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Jestem studentem prawa w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji i studiuje w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Na co dzień prowadzę własną firmę w Mielcu zajmującą się doradztwem personalnym i zarządzaniem nieruchomościami. Jestem z pasji społecznikiem i od najmłodszych lat angażuje się w naszym mieście. Swoje działania zawsze opieram na dyskusji z mieszkańcami i rozwiązywaniu ich bieżących problemów. Chcę prowadzić politykę otwartego i przyjaznego urzędu wg najlepszych wzorców, których uczyłem się od osób takich jak śp. Daniel Kozdęba, z którym wspólnie tworzyłem m.in. projekt Mielec Smart City. Mam nadzieję, że dadzą mi Państwo szansę robić to jako Radny Sejmiku Woj. Podkarpackiego

W swojej działalności tworzyłem m.in. akcję „Tak dla Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego”, składałem liczne projekty do urzędów, zarówno w ramach MBO tj. Park leśno-rozrywkowy na oś. Smoczka, plaża nad rz. Wisłoką, czy nowe lodowisko. Również w ramach własnych inicjatyw tj. modernizacja kompleksowa ulic, czy program budowy miejskich wypożyczalni rowerowych i uczestniczyłem aktywnie w sesjach Rady Miejskiej w Mielcu, w celu inicjowania powyższych projektów.

Liczę, że uzyskam mandat Radnego Sejmiku Woj. Podkarpackiego, aby być SŁYSZALNYM GŁOSEM mieszkańców całego regionu. Mam nadzieję, że będę realizować własną pasję poprzez działanie społeczne dla Państwa. 

Z wyrazami szacunku
Kandydat do Sejmiku
Województwa Podkarpackiego
Michał Tomczyk
Lista numer 5 miejsce 8 – OSTATNIE

 

KOMITET HONOROWEGO POPARCIA

Józef Smaczny - skuteczny Starosta Powiatu Mieleckiego

Tomasz Kamiński - doświadczony Poseł na Sejm RP

Jan Bury - wieloletni Dyrektor DPS

Profesor UR dr. hab. Krystyna Leśniak-Moczuk

Wiesław Buż - Radny Miasta Rzeszowa

Kazimierz Gacek - sprawdzony Wójt Gminy Mielec

Władysław Walas - Ławnik sądowy i Społecznik

DZIĘKUJĘ ZA GŁOSY NA MOJĄ KANDYDATURĘ I ZAUFANIE!

Material wyborczy

Pozostałe