Co kandydaci na prezydenta Mielca oferują młodym mieszkańcom tego miasta? Sprawdzili to młodzi liderzy

  • 9.10.2018, 14:43 (aktualizacja 09.10.2018 22:31)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Co kandydaci na prezydenta Mielca oferują młodym mieszkańcom tego miasta? Sprawdzili to młodzi liderzy Fundacja KML Mielec
Kilka dni temu Fundacja Klub Młodych Liderów wpadła na pomysł, aby zapytać kandydatów na prezydenta Mielca jaka maja ofertę dla najmłodszych. Z tej okazji na swoich kanałach społecznościowych skierowali oni otwarte pytanie dla wszystkich, aby przygotowali skrót swoich propozycji wyborczych dla młodzieży.

Z zaproszenia do debaty skorzystali Fryderyk Kapinos, Zdzisław Nowakowski, Andrzej Skowron i Jacek Wiśniewski i Grzegorz Ziomek.

- Bardzo dziękujemy kandydatom, którzy odpowiedzieli na naszą wiadomość. Grafiki przedstawiają „największe konkrety” jakie udało nam się wyłuskać z nadesłanych pism. Czasami są to hasła, czasami coś, co zostało ujęte w piśmie było dla nas na tyle ogólne, że nie traktowaliśmy tego jako konkret. Was Droga Młodzieży prosimy o zapoznanie się przynajmniej z grafikami, a także o uczestnictwo w nadchodzących wyborach - czytamy w komunikacie Fundacji KML Mielec

Pełne zapisy pism kandydatów znajdują się na facebooku fundacji KML Mielec. 

 

Szymon Burek

Zdjęcia (5)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
jancia
jancia 12.10.2018, 09:39
Najważniejsze to iść i zagłosować. Nie pozwólmy alby inni dokonywali za nas wyborów. Od nas zależy przyszłość naszego miasta.
Mielczan
Mielczan 11.10.2018, 21:07
Edukacja wyższa i zatrzymanie oraz powrót ludzi po studiach do Mielca. A więc Skowron. Mielec inwestuje w młodzież i bardzo dobrze tylko zdecydowana większość rozpoczynając edukację wyższą w większych miastach już nie wraca.
Anasowy
Anasowy 9.10.2018, 15:30
Nie dziwi brak odpowiedzi p. Ziomka. Ten pan nie ma dla nikogo żadnych konkretów.

Pozostałe