Przejazd kolejowy na ul. Padykuły w Mielcu nie do końca bezpieczny [Interwencja]

  • 09.10.2018, 11:18
  • Msk

Podziel się:

Oceń:

Przejazd kolejowy na ul. Padykuły w Mielcu nie do końca bezpieczny [Interwencja] Msk
- Gdy przejeżdżam przez przejazd kolejowy na ulicy Padykuły w Mielcu, nie widzę torów, bo ktoś przekrzywił lustro drogowe. Jadąc tamtędy, za każdym razem ryzykuję zderzeniem z pociągiem. Ktoś zainteresuje się tym dopiero wtedy, jak dojdzie do tragedii - mówi kierowca samochodu ciężarowego.

Przejazd kolejowy przecina ulicę i znajduje się w pobliżu centrum ogrodniczo-technicznego. Jak się zorientowaliśmy, jedno z luster drogowych zostało przekrzywione tam już jakiś czas temu.

Sytuacja jest niebezpieczna głównie dla kierowców ciężarówek, którzy w lusterku nie są w stanie zobaczyć torów, a więc nadjeżdżającego pociągu. - Pewnie jacyś chuligani to zrobili. Proszę, pomóżcie, bo sytuacja ta stwarza zagrożenie - mówi mężczyzna, który przejeżdża często tą trasą.

O zmianę nachylenia lutra drogowego poprosiliśmy Powiatowy Zarząd Dróg, który odpowiada za ulicę Padykuły. Dyrektor instytucji obiecał, że lusterko zostanie niezwłocznie przestawione.

Msk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe