Kasię z Mielca zobaczymy w telewizji

  • 9.10.2018, 10:23
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Kasię z Mielca zobaczymy w telewizji
Mielczanka Katarzyna Dudzik wystąpi w polsatowskim programie "Śpiewajmy Razem - All Together Now". Jak sama mówi, to szansa na to, żeby pokazać się światu.

Kasia Dudzik pochodzi z muzycznej rodziny. - Wyrastałam w muzycznym gnieździe, mama uczy muzyki i gra na skrzypcach, a tata na saksofonie. Stało się jasne, że w wieku siedmiu lat zostanę wysłana do szkoły muzycznej, tak jak dwóch moich braci – opowiada dwudziestokilkuletnia Kasia Dudzik.

Od dzieciństwa uwielbia śpiew i z nim wiąże swoją przyszłość.

- Śpiewam od dziecka, zawsze to lubiłam. Próbowałam wielu rzeczy, ale to śpiew był ze mną zawsze i właśnie z nim związałam swoją przyszłość. Skończyłam studia licencjackie na kierunku jazz i muzyka rozrywkowa na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, a obecnie rozpoczęłam studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Katowicach, również jazz i muzyka estradowa, specjalność wokalistyka estradowa – wymienia.

Młodą mielecką artystkę można było już od dawna usłyszeć na lokalnych scenach.

- Od najmłodszych lat można mnie było usłyszeć na mieleckiej, jak i rzeszowskiej scenie. Od czterech lat śpiewam w naszym mieleckim big bandzie "Big Mielec Band", który działa pod dyrekcją Waldemara Ozgi. Gra z nim również mój tata. Muzyka to zdecydowanie moja pasja, kocham śpiewać, stąd wybór studiów. Przecież najważniejsze w życiu jest robić to, co się kocha – dodaje Kasia.

Od pewnego czasu nasza rozmówczyni chciała wziąć udział w jakimś programie muzycznym, upatrując w nim swoją szansę.

- Od dawna zastanawiałam się nad wzięciem udziału w jakimś programie muzycznym, ale na tym się kończyło. Kiedy dowiedziałam się o castingu do "Śpiewajmy Razem - All Together Now", pomyślałam "a co mi tam! spróbuję". Jest to zupełnie nowy program, więc nie wiedziałam, czego się spodziewać. Stresowałam się bardzo, choć jestem taka, że nie daję tego po sobie poznać. Myślałam, że nic z tego nie będzie. Kiedy zostałam zaproszona, ogromnie się ucieszyłam. Udział w takim programie to szansa na to, żeby pokazać się światu – kończy z nadzieją Kasia.

Szymon Burek

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
KJ
KJ 10.10.2018, 06:21
Kasiu gratuluję. Wyglądasz na miłą i koleżeńską osobę z wielkim talentem.Będę oglądać :) Nie mogę sobie darować zgryźliwości i wspomnę,że bardzo sie cieszę iż to nie Sarunia która nie umie śpiewać
Xyz
Xyz 9.10.2018, 13:37
Przede wszystkim jest ogromnie inteligentna i ma ogromne serce, a Ty "omg" jestes ogromnym dupkiem.
omg
omg 9.10.2018, 11:34
Kasia to taka mała Kasia.... a to jest ogromna KACHA!
Oburzona
Oburzona 10.10.2018, 13:26
OMG walnij się w czoło! Nic więcej się nie liczy tylko wygląd? Jesteś poniżej krytyki. Powodzenia w życiu z takim płytkim myśleniem troglodyto.

Pozostałe