Wojewódzka Konwencja Prawa i Sprawiedliwości na Podkarpaciu w Jasionce. Obecni Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki

  • 07.10.2018, 16:11
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Wojewódzka Konwencja Prawa i Sprawiedliwości na Podkarpaciu w Jasionce. Obecni Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki Konwencja regionalna PiS odbyła się w Jasionce.
W podkarpackim centrum konferencyjnym G2A Arena odbyła się dziś Wojewódzka Konwencja Wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Lokalnych kandydatów wsparł dziś prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki.

Premier Mateusz Morawiecki wypowiedział się także w Kramarzówce koło Jarosławia na temat wydobycia gazu na Podkarpaciu w ramach inwestycji PGNiG. Spotkał się także z mieszkańcami Dębicy. 

Podczas konwencji szef sztabu wyborczego PiS Tomasz Poręba zadeklarował, że Prawo i Sprawiedliwość otwiera się na młodych ludzi. Stwierdzi, że na podkarpackich listach PiSu w wyborach samorządowych zdecydowało się kandydować wielu młodych ludzi. 

 

 

 

 

Szymon Burek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Marek
Marek 07.10.2018, 19:49
Zwykły poseł ważniejszy od  premiera, toć to są jaja

Pozostałe