Tancerze z mieleckiej Szkoły Tańca GALA z wyróżnieniem w Krośnie

  • 2.10.2018, 09:49
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Tancerze z mieleckiej Szkoły Tańca GALA z wyróżnieniem w Krośnie Podium turnieju w Siennicy Różanej k. Krasnegostawu (na 3 stopniu podium para Gali Mielec.
Kolejny sezon tancerze Szkoły Tańca GALA MIELEC rozpoczęli od udanego udziału w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Krosna – 2018. Wygrały nasze pary: Gabriel Krakowski i Alicja Potoczna (do 9H), oraz Kacper Kłoda i Oliwia Bara (14-15D LA).

30 września w Siennicy Różanej k. Krasnegostawu, podczas Grand Prix Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w kombinacji stylów, para GALI Mielec Konrad Rybka - Julia Sosińska wytańczyli trzecie miejsce na podium.


W najbliższy weekend reprezentanci szkoły wezmą udział w Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”.


Również do wspaniałego i emocjonującego widowiska, prawdziwego święta tańca w rytmie walców, tanga, foxtrota i quickstepa - Mistrzostw Polski w stylu standardowym (21 października br.) - przygotowuje się para: Konrad Rybka - Julia Sosińska. Jest to dla nich niewątpliwie wielkie wydarzenie. 
Wszystkim parom życzymy wspaniałych sukcesów w tym sezonie.

Fot Gala 2 –

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe