Wieniec z Janowca dla marszałka

  • 26.09.2018, 23:52
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Wieniec z Janowca dla marszałka
Grupa wieńcowa z Janowca przekazała wieniec dożynkowy marszałkowi województwa Władysławowi Ortylowi.

Symboliczne przekazanie odbyło się podczas dożynek wojewódzkich, które miały miejsce w Mielcu. Dopełnieniem tego aktu było już rzeczywiste przekazanie wieńca w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie przez delegację składającą się z burmistrza Józefa Rybińskiego, mieszkańców Janowca i innych miejscowości naszej gminy. Jak podkreślał burmistrz, przygotowanie wieńca zajęło wiele dni, ale wysiłek się opłacił.

Za to artystyczne rękodzieło pod nieobecność marszałka dziękowała wicemarszałek Maria Kurowska wraz z członkiem zarządu Piotrem Pilchem.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe