Rusza kampania wyborcza mieleckiego PiS-u. Na listach dobrze znane osoby

  • 25.09.2018, 17:59
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Rusza kampania wyborcza mieleckiego PiS-u. Na listach dobrze znane osoby SzB Marek Kamiński zaprezentował kandydatów do rady miasta, a także do rady powiatu.
Mieleckie struktury Prawa i Sprawiedliwości rozpoczynają oficjalną kampanię wyborczą. Marek Kamiński, pełnomocnik wyborczy PiS w Mielcu i powiecie mieleckim przedstawił dziś kandydatów do rad miasta Mielca i powiatu mieleckiego.

Prawo i Sprawiedlowość zarejestrowało kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych miasta Mielca i powiatu mieleckiego. Dodatkowo są także kandydaci z PiS-u na wójtów, burmistrzów i prezydenta. PiS podpisał porozumienie z lokalnymi strukturami Solidarnej Polski, a także ma "ustną umowę" z NSZZ Solidarność na poziomie wojewódzkim. 

Zobacz relację

 

Szymon Burek

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
wujek juzek
wujek juzek 29.09.2018, 12:21
I do wora.
Rob
Rob 26.09.2018, 12:00
Trolle wypad do piaskownicy
pozdrowienia dla pana z. pamuły
pozdrowienia dla pana z. pamuły 26.09.2018, 11:07
Witam. Ta cała lista pis-u to jedna wielka ściema Wójt Tuszowa + syn Wójta wystawiony w wyborach do powiatu (rodzinami już idą), mało tego utrącali kandydatów na wójtów z własnego ugrupowania popierając ludzi którzy z pisem nie mają nic wspólnego, gmina gawłuszowice jest przykładem gdzie ten wysoki w okularach (złotousty) utrącił gościa z pisu (wieloletniego działacza) a wystawił męża swojej koleżanki którą wcześniej zatrudnił w starostwie i zapisał do pisu, tak to u nich działa.
Ludzie uważajcie na jakich ludzi głosujecie.
Rafał
Rafał 26.09.2018, 10:30
pis , tfu
Wyborca
Wyborca 25.09.2018, 19:15
Te same leśne dziadki. Pisowi już dziękujemy. Czas na młodych.

Pozostałe