Czytelnik o szpitalnym parkingu - "Szukając miejsca można cudownie wyzdrowieć lub zejść z tego świata"

  • 24.09.2018, 19:53
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Czytelnik o szpitalnym parkingu - "Szukając miejsca można cudownie wyzdrowieć lub zejść z tego świata" czytelnik Jedną z ulic wokół szpitala jest zajęta przez budowlańców, którzy budują blok operacyjny.
Pan Piotr musiał dzisiaj odwiedzić szpital specjalistyczny w Mielcu. Jak się okazało na szpitalnym parkingu trudno było znaleźć jakiekolwiek wolne miejsce parkingowe.

To, że przy szpitalu specjalistycznym w Mielcu brakuje miejsc - wiadomo od dawna. Problem nasilił się w momencie budowy i modernizacji bloku operacyjnego. Plac budowy zajął kilka miejsc parkingowych. Teraz osoby przyjeżdżające do szpitala mają jeszcze trudniej. 

- Mielecki szpital ma lotnisko. Specjalistyczne oddziały. Nawet Panie pielęgniarki dostały podwyżki. Ba... będzie nowy blok operacyjny (patrz zdjęcie), ale parking nikomu nie jest potrzebny. Ogromny szpital, a nie ma gdzie zaparkować. Szukając miejsca można cudownie wyzdrowieć lub zejść z tego świata co też rozwiązało by problem pakowania. Może ktoś chcę mój głos za deklarację budowy parkingu??!! - pisze pan Piotr

 

A jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

Szymon Burek

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
dziobak
dziobak 25.09.2018, 09:05
zapominacie najważniejszego parking przy szpitalu jest WYŁACZNIE DLA LEKARZY, PIELĘGNIAREK I PRZESTAWICIELI FIRM FARMACEUTYCZNYCH, pacjenci i odwiedzający niech szukają miejsc po całym mieście, przecież nie problem dojść pieszo spod bazyliki
aaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaa 25.09.2018, 07:52
Wytnijmy resztki drzew, nie budujmy bloku operacyjnego, zabetonujmy wszystko do końca. Każdy chciałby stanąć pod samymi drzwiami. Róbmy parkingi. No trudno czasem trzeba przejść kilkadziesiąt metrów.
Zetyr
Zetyr 24.09.2018, 20:26
Bardzo żenujący tekst. Ów pan Piotr podobno też jest dziennikarzem i napisał to z imienia i nazwiska na portalu społecznościowym. Osoba publiczna. Zatem pisanie "czytelnik", "pan Piotr" chyba świadczy tylko o niskim poziomie dziennikarstwa twórcy tego artykułu.

Pozostałe