SPROSTOWANIE dot. nieprawdziwych informacji na temat KWW KUKIZ’15 Mielec

  • 11.09.2018, 10:45
  • Redakcja
Podziel się:
Oceń:
SPROSTOWANIE dot. nieprawdziwych informacji na temat KWW KUKIZ’15 Mielec pixabay
W związku z artykułem „Strachy kampanii” , który ukazał się na stronie 3 w Tygodniku Regionalnym Korso z dnia 4 września 2018 oraz stronie internetowej www.korso.pl informujemy, że:

- Kukiz’15 nie jest partią polityczną, a ruchem obywatelskim, który nie zawarł w Mielcu sojuszu z partią PSL,

- Nieprawdą jest, że banery wyborcze Grzegorza Ziomka zostały częściowo zaklejone, bo Grzegorz Ziomek nie był oficjalnym kandydatem na prezydenta. Zaklejenie banerów nie było też związane z oficjalnym zgłoszeniem kandydata na prezydenta, ponieważ kandydaci KWW KUKIZ’15 mają prawo rozpocząć kampanię wyborczą począwszy od dnia 27.08.2018 r., co Grzegorz Ziomek uczynił.

- Wbrew obiegowym opiniom Porozumienie Samorządowo – Gospodarcze nie jest związane z lokalnymi strukturami PSL-u. Skupia mieszkańców powiatu którzy są sympatykami różnych partii politycznych.

Redakcja Korso przeprasza za podanie nieprawdziwych informacji.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.