Tłumy na festynie rodzinnym w Chorzelowie [FOTO]

  • 9.09.2018, 23:05 (aktualizacja 09.09.2018 23:35)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Tłumy na festynie rodzinnym w Chorzelowie [FOTO] SzB Festyn odbył się na placu koronacyjnym.
W Sanktuarium w Chorzelowie mieszkańcy regionu uczestniczyli w niedzielnym festynie rodzinnym. Wydarzenie odbyło się w rocznicę koronacji obrazu Matki Bożej.

Na placu koronacyjnym na scenie festynu wystąpiły lokalne zespoły artystyczne. Była to forma dziękczynienia za zeszłoroczne uroczystości koronacyjne. W kalendarz wydarzeń Sanktuarium na stałe ma zagościć własnie festyn rodzinny, który ma się dobywać w dzień rocznicy koronacji. Wydarzenie ma przede wszystkim integrować społeczność rodzin diecezji tarnowskiej. 

Posłuchaj ks. Andrzeja Ramsa

Szymon Burek

Zdjęcia (13)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe