Jan Myśliwiec rezygnuje z wyborów na prezydenta Mielca. Nowym kandydatem Jacek Wiśniewski

  • 05.09.2018, 15:41 (aktualizacja 12.09.2018, 09:57)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Jan Myśliwiec rezygnuje z wyborów na prezydenta Mielca. Nowym kandydatem Jacek Wiśniewski
Nieoczekiwana zmiana w komitecie wyborczym Razem dla Ziemi Mieleckiej. Dotychczasowy kandydat na prezydenta Mielca Jan Myśliwiec rezygnuje z udziału w wyborach prezydenckich. Nowym kandydatem na to stanowisko jest Jacek Wiśniewski, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu.

Jacek Wiśniewski już niebawem przedstawi swój program wyborczy. Jak zapewnił w swoim krótkim wystąpieniu - stawia na kontakt z mieszkańcami, dlatego udostępni publicznie swój numer komórkowy, tak aby każdy mógł porozmawiać z kandydatem na prezydenta. Jan Myśliwiec będzie kandydował na radnego do rady miasta Mielca. 

Szymon Burek

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe