Jan Myśliwiec rezygnuje z wyborów na prezydenta Mielca. Nowym kandydatem Jacek Wiśniewski

  • 5.09.2018, 15:41 (aktualizacja 12.09.2018 09:57)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Jan Myśliwiec rezygnuje z wyborów na prezydenta Mielca. Nowym kandydatem Jacek Wiśniewski
Nieoczekiwana zmiana w komitecie wyborczym Razem dla Ziemi Mieleckiej. Dotychczasowy kandydat na prezydenta Mielca Jan Myśliwiec rezygnuje z udziału w wyborach prezydenckich. Nowym kandydatem na to stanowisko jest Jacek Wiśniewski, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu.

Jacek Wiśniewski już niebawem przedstawi swój program wyborczy. Jak zapewnił w swoim krótkim wystąpieniu - stawia na kontakt z mieszkańcami, dlatego udostępni publicznie swój numer komórkowy, tak aby każdy mógł porozmawiać z kandydatem na prezydenta. Jan Myśliwiec będzie kandydował na radnego do rady miasta Mielca. 

Szymon Burek

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.