Sojusz z kolegami. Lokalni działacze PiS i Solidarnej Polski idą razem do wyborów samorządowych

  • 5.09.2018, 12:43 (aktualizacja 12.09.2018 09:58)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Sojusz z kolegami. Lokalni działacze PiS i Solidarnej Polski idą razem do wyborów samorządowych Porozumienie w imieniu organizacji podpisali: (od lewej) Leszek Midura z Solidarnej Polski i Marek Kamiński z PiS
We wtorek, 4 września, Prawo i Sprawiedliwość oraz Solidarna Polska podpisali porozumienie wyborcze, zgodnie z którym przedstawiciele partii Solidarna Polska znajdą się na listach PiS w tegorocznych wyborach do rady powiatu mieleckiego.

Porozumienie ze strony Solidarnej Polski parafował Leszek Midura, zaś ze strony mieleckiego PiS Marek Kamiński – pełnomocnik partii w powiecie mieleckim.

Nasze porozumienie z Solidarną Polską jest oczekiwanym w środowisku mieleckiej prawicy sojuszem z kolegami z Solidarnej Polski. Zakładamy, że oprócz rady powiatu będziemy również współpracować w zakresie wspólnego startu do rady miasta Mielec – przekazuje Marek Kamiński.

Rozmowy przedstawicieli PiS z innymi środowiskami prawicy mieleckiej trwają.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe