Powakacyjna sesja Rady Miasta w Mielcu w czwartek, 6 września

  • 5.09.2018, 09:14 (aktualizacja 05.09.2018 11:15)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Powakacyjna sesja Rady Miasta w Mielcu w czwartek, 6 września
Pierwsza po wakacjach sesja Rady Miasta w Mielcu już w czwartek, 6 września. Początek obrad o godzinie 9.30.

Porządek obrad:

Otwarcie sesji.


Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
Sprawozdanie Prezydenta Miasta Mielca z działalności międzysesyjnej.
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miejskiej Mielec na lata 2018-2043.
Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie miasta Mielca na 2018 rok.
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Mieleckiego.
Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Mieleckiego.
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na obniżenie kapitału zakładowego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu.
Podjęcie uchwały w sprawie zarządzenia poboru opłaty targowej w formie inkasa, ustalenia inkasenta oraz wysokości wynagrodzenia za inkaso w Gminie Miejskiej Mielec.
Podjęcie uchwały w sprawie zasad sprzedaży lokali mieszkalnych stanowiących własność Gminy Miejskiej Mielec oraz warunku udzielania bonifikaty od ceny sprzedaży lokalu mieszkalnego.
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości pomiędzy Gminą Miejską Mielec a osobą fizyczną.
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości.
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w najem na czas nieoznaczony w trybie bezprzetargowym lokali użytkowych stanowiących własność Gminy Miejskiej Mielec.
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie na czas nieoznaczony nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Mielec i na odstąpienie od trybu przetargowego zawarcia umowy dzierżawy.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia VIII zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu.
Podjęcie uchwały w sprawie aktualności Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Mielca oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.
Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Gminy Miejskiej Mielec.
Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu oraz Domu Pomocy Społecznej w Mielcu.
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do wspólnej realizacji projektu pn. „Przebudowa zdegradowanych obiektów na terenie MOF Mielec w celu nadania im nowych funkcji społecznych”.
Podjęcie uchwały w sprawie zapewnienia wspólnej obsługi wybranym jednostkom organizacyjnym Gminy Miejskiej Mielec.
Podjęcie uchwały w sprawie pozbawienia statusu pomnika przyrody drzewa uznanego za pomnik przyrody.
Wolne wnioski i zapytania. Zamknięcie obrad.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe