Orzeł i popiersie Kilińskiego wróciły po renowacji do Mielca! Pomnik Wolności w remoncie [FOTO]

  • 2.09.2018, 16:10
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Orzeł i popiersie Kilińskiego wróciły po renowacji do Mielca! Pomnik Wolności w remoncie [FOTO] SzB Nowy orzeł ma rozłożone skrzydła i ma koronę.
Od kilku tygodni trwa remont pomnika Jana Kilińskiego w Mielcu, który popularnie nazywany jest Pomnikiem Wolności. To symboliczne miejsce dla mielczan, gdzie odbywają się uroczystości patriotyczne.

W ostatnim tygodniu z renowacji wrócił orzeł a także popiersie Jana Kilińskiego. Elementy zostały już zamontowane. Pomnik po modernizacji zostanie ponownie odsłonięty w listopadzie podczas uroczystości 100-lecia Niepodległości.  

Szymon Burek

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe