Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Mielcu zaprosili do siebie prezydenta

  • 31.08.2018, 09:03 (aktualizacja 31.08.2018 13:38)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Mielcu zaprosili do siebie prezydenta
Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Mielca Fryderyk Kapinos spotkał się w Środowiskowym Domu Samopomocy w Mielcu przy ulicy Biernackiego z osobami korzystającymi z tego ośrodka, ich rodzinami oraz opiekunami.

Spotkanie miało charakter informacyjny i integracyjny. Kierownik Krzysztof Kowieski omówił i podsumował działalność ośrodka w ciągu ostatniego roku. Zaproszeni goście byli świadkami krótkiego programu muzycznego przygotowanego przez uczestników Domu. Fryderyk Kapinos gratulował im osiągnięć, dziękując pracownikom Środowiskowego Domu Pomocy za stworzenie miejsca w którym osoby potrzebujące mogą znaleźć wsparcie i wspaniałą opiekę.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe