Mamy dwie oferty na budowę nowej hali sportowej MOSiR w Mielcu!

  • 28.08.2018, 13:01 (aktualizacja 17.09.2018 13:02)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Mamy dwie oferty na budowę nowej hali sportowej MOSiR w Mielcu!
We wtorek 28 sierpnia w sali konferencyjnej stadionu miejskiego w Mielcu dokonano otwarcia ofert złożonych w postępowaniu przetargowym na budowę nowej hali sportowo-widowiskowej w Mielcu.

Jest to trzeci przetarg , który ogłoszono w czerwcu bieżącego roku już po wprowadzeniu zmian w projekcie, które miały obniżyć koszty realizacji tej inwestycji. 

Pierwszą ofertę złożyło konsorcjum firm - Mosty Łódź S.A., Balzola Polska Sp. z o.o. i Construcciones-Promociones Balzola S.A. z Hiszpanii wyceniając prace na kwotę brutto 136 mln 569 tys. zł. Drugą ofertę złożyła firma Warbud z Warszawy proponując kwotę brutto 138 mln. 999 tys. zł.

Obie firmy dają 60 miesięcy gwarancji i deklarują zakończenie budowy w ciągu 28 miesięcy.

Szymon Burek
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
mkt
mkt 28.08.2018, 13:33
Projekt miał być "odchudzony" o 30% a tymczasem w porównaniu do poprzedniego przetargu cenę mamy niższą zaledwie o kilka milionów. Ktoś cały czas zapomina, że ceny materiałów i usług budowlanych cały czas rosną i tej hali nie da się wybudować za 95 milionów! Całą koncepcję trzeba ponownie przemyśleć ale to już zadanie dla nowej rady i nowego prezydenta.

Pozostałe