Pomóż i wygraj rower!

  • 25.08.2018, 21:50 (aktualizacja 25.08.2018 21:54)
  • A. Łysoń
Podziel się:
Oceń:
 Pomóż i wygraj rower!
Wszyscy, którzy na niedzielnych dożynkach wesprą zbiórkę charytatywną na rzecz Gabrysi Nawrot, wezmą udział w losowaniu. Nagrodą będzie rower.

Gabrysia urodziła się z wodogłowiem. Z powodu uciskającego mózg płynu dziewczynka od ponad pięciu lat cierpi na silne ataki padaczki. Wycieńczające ataki doskwierają jej każdego dnia, nawet po kilkanaście razy w ciągu doby.

Po wielu próbach leczenia rodzinie udało się wyjechać do specjalistycznej kliniki w Niemczech, w której leczy się dzieci z padaczką. Gabrysia przyjęła specjalny lek, który spowolnił rozwój choroby. Następnie dziewczynkę zakwalifikowano do leczenia operacyjnego, które to jednak – aby się odbyło – wymaga od rodziny zebrania 200 tysięcy złotych.

Zbiórka publiczna na rzecz dziewczynki będzie prowadzona przez Komitet Społeczny „Razem dla Gabrysi” na specjalnie przygotowanym stoisku wystawienniczym podczas Dożynek Województwa Podkarpackiego i Powiatu Mieleckiego w niedzielę, 26 sierpnia. Każda osoba, która wesprze leczenie dziewczynki weźmie udział w losowaniu roweru ufundowanego przez Galerię Navigator.

Losowanie nagrody odbędzie się przed koncertem zespołu Ich Troje około godziny 20:45.

W tym samym czasie – dla uczestników imprezy – Powiat Mielecki oraz Galeria Navigator będą miały również drugi rower do wygrania. Szczegóły konkursu zostaną przedstawione przez konferansjerów w trakcie trwania imprezy. Zapraszamy serdecznie!

A. Łysoń
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe